DOLAR 33,0873 0.18%
EURO 36,2346 0.48%
ALTIN 2.615,18-0,24
BITCOIN 2142694-0,23%
Gaziantep
34°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Digital Age Tech Summit’in Programı Belli Oldu!
100 okunma

Digital Age Tech Summit’in Programı Belli Oldu!

ABONE OL
11 Mayıs 2022 10:40
Digital Age Tech Summit’in Programı Belli Oldu!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Dijitalin zirvesi 25 Mayıs’ta buluşuyor. Teknolojinin, iletişimin, kültürün ve markalar dünyasının geleceğini mercek altına alan Digital Age Tech Summit’in programı belli oldu!

 

Bu yıl 15’incisi Garanti BBVA ana sponsorluğunda düzenlenecek olan Digital Age Tech Summit; teknoloji yazarı ve TV programcısı Ahmet Can’ın moderasyonunda online olarak gerçekleşecek. 

 

İŞTE DİJİTALİN ZİRVESİNDE YER ALACAK KONU VE KONUŞMACILAR

Digital Age Tech Summit’te; NFT, sanat ve ekonomi üçgeninde ortaya çıkan fırsatları ve bunun yaratıcı süreçler üzerindeki etkisini Prof. Dr. Aylin Seçkin ele alacak. 

 

NFT’lerin nüfuz ederek değiştirdiği bir diğer alan ise oyunlar. 10 yılı aşkın bir süredir Second Life ve benzeri online medya platformlarındaki “insan”ı inceleyen dijital antropolojist Prof. Tom Boellstorff, DATS izleyicisine Second Life’ten, oyunun içerisinden seslenecek. 

 

Gerçeğin ve sanalın birleştiği noktada pazarlama iletişimini nelerin beklediğini NFT pazaryeri altyapı platformu Mojito’nun kurucusu Amanda Cassatt masaya yatıracak. 

 

Yaşamın tüm bileşenleri ile online ortama taşındığı günlerde, etkin siber güvenlik stratejilerini SabancıDx Siber Güvenlik Grup Müdürü, Nurettin Erginöz ele alacak.

 

Dijital dönüşümün etkilediği alanlardan bir diğeri de finansal teknolojiler. Nakitsiz bir geleceği, kişiselleştirilmiş, sürdürülebilir ve yalın finansal çözümleri, Garanti BBVA Ödeme Sistemleri Genel Müdür’ü Murat Çağrı Süzer detaylandıracak. 

 

Sadece pazarlama iletişimi değil marka kavramının kendisi de hızla dönüşmekte. Pazarlama iletişiminin geleceğini tartışacak bir diğer isim de; MasterCard CMO’su Raja Rajamannar

 

SÜRDÜRÜLEBİLİR BİR GELECEĞİN İZİNDE

 

Pandemi dönemi ile birlikte tüm dünyada yaygınlaşan “anında teslimat” uygulamalarının kenti nasıl dönüştürdüğünü kentsel tasarım uzmanı Greg Lindsay ve marka danışmanı Lev Kushner tartışacak. Yaşam alanları tasarlamak üzerine yine başka bir uzman, mimar Melike Altınışık, çok disiplinli mimarlık anlayışını DATS izleyicisine aktaracak.

 

Yaşam alanlarını ve doğayı odağına alan bir başka projeyi; “Dünya’nın Kara Kutusu” isimli sosyal sorumluluk projesine dair her şeyi, The Glue Society kurucusu Jonathan Kneebone anlatacak.

 

Sağlık ekosistemini etkileyen bir diğer alan ise dijital dönüşüm. Sağlık teknolojilerinin geleceğini, Roche Türkiye İletişim Lideri Nur Kaya, Roche İlaç Türkiye İş Çeviklik Dijital ve Müşteri Deneyimi Lideri Gizem Kedici Özbayraç ve Roche Diagnostik Türkiye, Sağlık Çözümleri Geliştirme Direktörü Doğutan Ülgen tartışacak.

 

Finansal sağlıktan ekolojik sağlığa giden yolda yeni teknolojilerin ve veri kullanımının etkisini ve geleceğini, Garanti BBVA, Genel Müdür Yardımcısı Işıl Akdemir Evlioğlu tüm hatlarıyla ele alacak.

 

Digital Age Tech Summit’te bu sene teknoloji ve dijitalin dokunduğu her alana farklı bakış açıları ve farklı deneyimler damga vuracak. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ